חימר

נדמה כי בני האדם הכינו יצירות מאז ומתמיד מחומרים שונים, כאשר אחד מהחומרים הוותיקים ביותר הוא החימר. באמצעות חומר זה, אנשים נהגו להכין כלי אוכל ושתיה לצד כלים דקורטיביים שונים דוגמת הכדים השונים. עד היום שמורים להם במוזיאונים סוגים של כלים העשויים חימר. גם היום חומר זה נמצא בשימוש בתהליכי יצירה שונים וניתן יהיה לרכוש אותו בצורה נוחה ומהירה בעזרתה של חברת ארט דיפו.

לאילו חומרים נזדקק בעת עבודה עם חימר

  •          חותמות הטבעה בחימר –  קיימים סוגים שונים של חותמות אשר ניתן יהיה לטביעה צורות באמצעותן על החימר. ניתן להיעזר בחותמות בכל שלב העבודה על מנת לעטר יצירות ייחודיות עם מראה אומנותי.
  •          כלים לפיסול וחותכנים – בסיוע של חותכנים וכלי פיסול בחימר ניתן לחתוך את החימר לצורות נהדרות, ומשם להמשיך הלאה אל עבר עיצוב על גבי הצורה עצמה.
  •          חימר – את החימר עצמו ניתן יהיה לרכוש בגדלי אריזה שונים. זאת גם בסוגים שונים של חומר זה, לרבות חימר לשריפה בתנור, חימר קל מתייבש באוויר או חימר פולימרי.
  •          צבעים – את החימר ניתן לצבוע בגמר ההכנה עם צבעים מרהיבים לקבלת מראה אומנותי מעניין ומקסים.
  •          ספרי הדרכה – קיים מגוון רחב של ספרי הדרכה אשר גם מסבירים על עולם החימר ויכולים לספק רעיונות מעניינים לעבודה ויצירה עמו.

חימר לפיסול: יוצרים את מה שהלב מכתיב

בעוד שבעבר החימר היה בשימוש לרוב ליצירתם של כלים החיוניים לחיי היומיום, הרי שכעת הוא לרוב נמצא בשימוש בשעות הפנאי לשם יצירות אמנות. חברת ארט דיפו מאפשרת לכל יוצר, בכל גיל, להתקדם אל עבר היצירה הבאה שלו באמצעות ציוד וחומרי היצירה המובילים והאיכותיים ביותר. בין אם מדובר על חימר לשריפה בתנור או קרמיקל או דאס לייבוש באוויר. בנוסף תמצאו באתר ארט דיפו בדי קנבס או צבעים מכל הסוגים, כך שניתן יהיה לרכוש באתר את כל הציוד הנחוץ לכם לשם יצירה איכותית ומרשימה במיוחד. זאת הן לילדים בגן, בני הנוער ואפילו אמנים חובבנים ומקצוענים בגילאים מבוגרים יותר.