facebook

דיו אלכוהולי

דיו אלכוהולי הוא בדיוק כפי שנשמע – דיו על בסיס אלכוהול, אשר ניתן יהיה להשיג במגוון רחב של צבעים וגוונים לעבודות מסוגים שונים. הדיו מתייבש במהירות ואינו כולל חומצה. על מנת להשיג את דיו ייחודי זה, אנו בחברת ארט דיפו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו ולמצוא בקלות ובמהירות את כל הגוונים להם אתם זקוקים.

דיו אלכוהולי לאפקטים מיוחדים ומרשימים

היצירה עם דיו אלכוהולי הינה מהנה במיוחד והאפקטים שמתקבלים ירשימו את כולם. ליצירה עם דיו זה אין צורך ביכולת ציור ספציפית אלה בחדוות היצירה וסקרנות. אומנות יצירה עם דיו אלכוהולי אפשרית על משטחים מסוגים שונים כולל בדי קנבס, בדי כותנה , משטחי זכוכית, משטחי קרמיקה ניירות דופלקס ועוד. הגוונים של הדיו עזים במיוחד ומבטיחים לכם תוצאה ססגונית ומושכת את העין, כך שליצירה שלכם תהיה נוכחות משמעותית בכל מקום שתרצו למקם אותה.

  •          בניגוד לסוגי דיו אחרים, הדיור האלכוהולי נוטה להתייבש באוויר בצורה מהירה הרבה יותר. זאת לאור העובדה כי האלכוהול שמכיל מתאדה באופן מהיר ומותיר את הדיו עצמו על המשטח הרצוי.
  •          לרשותכם עומדים מגוון ענק של גוונים, אך חשוב לדעת כי ניתן יהיה לערבב בין הצבעים השונים לשם קבלת גוונים מיוחדים עוד יותר. זאת בדיוק כמו בעת עבודה עם צבעים אחרים.
  •          היתרון המשמעותי של סוג דיו זה טמון בעובדה כי הוא מכיל אחוז מים נמוך מאוד, נקודה אשר מביאה לכך כי הצבעים שביצירה אל מתערבבים זה בזה. כך שבסופו של דבר לכל אחד מהצבעים נותר מקום משלו מבלי שיגלוש אל הצבע הסמוך לו.

כל ציוד ואביזרי האמנות במחירים המשתלמים ביותר

אתר ארט דיפו מעניק לכל אמן מתחיל או מקצועי הזדמנות נפלאה לאתר ולרכוש את כל הציוד ואביזרי האמנות להם אתם זקוקים. זאת בין אם מדובר ברכישה יחידנית או סיטונאית. תוכלו לגלות באתר עולם שלם של כלי יצירה הכוללים גם צבעי שמן, צבע אקריליק ומים, מכחולים לציור מכל הסוגים ובדי קנבס לציור מקצועי, חימר, כן ציור מסוגים שונים ועוד...

    ? מה הוא דיו אלכוהולי

11/20 

הוא איכותי, הוא מספק תוצאות נהדרות והוא גם נחשב לכלי עזר פרקטי אם כי לעתים מעט קשה להשגה. דיו אלכוהולי מבטיח למשתמשים בו אפקטים מרשימים והוא זמין במגוון רחב של צבעים. זאת ועוד, כאשר את הייחודיות הזו תוכלו להביא גם אל עולם היצירה שלכם. חברת "ארט דיפו" פורשת בפניכם שלל פריטים ליצירה מרהיבה, וגם דיו אלכוהולי בשלל גוונים, לכל עבודה ולכל מטרה. זו ההזדמנות שלכם ליהנות מכל היתרונות שלו, וכן מאביזרי אמנות אחרים שיתאימו בדיוק עבורכם.

 

דיו אלכוהולי: היתרונות שחשוב להכיר

במהותו, דיו אלכוהולי מבוסס על אלכוהול, מה שהופך אותו לדיו חזק במיוחד. עם זאת, יש לו עוד לא מעט יתרונות אחרים, והם חשובים לא פחות:

  •          הדיו מתייבש במהירות בזכות האלכוהול שבו, והוא לא כולל חומצות למיניהן
  •          הדיו נותר על המשטח הרצוי בקלות רבה, ולא נמרח בדומה לחומרים אחרים
  •          הדיו זמין במגוון רחב של צבעים, ובנוסף תוכלו לערבב בין גוונים כדי לייצר צבעים חדשים ומיוחדים
  •          הדיו כולל אחוז מים נמוך מאוד, מה שמבטיח יצירה בצבעים חדים וברורים שלא מתערבבים אלה באלה

יתרונות אלה הופכים את הדיו הייחודי הזה לפריט חובה, והוא מספק חוויית יצירה שונה, איכותית ומהנה מאוד. האפקטים מרהיבים, הגמישות רבה וכל אחד יכול ליצור על כל חומר באשר הוא, לרבות קנבס, כותנה, זכוכית ואפילו קרמיקה. כשהוא פוגש משטחים אלה הוא מספק תמונה חדה בצבעים עזים, ואת היצירה הזו יהיה קשה מאוד לפספס. תהיה לה נוכחות עשירה ומרתקת בכל מקום שבו תבחרו עבורה.

 

המקום שבו האמנות מתחילה

אם כן, אין ספק שלפינת היצירה או לסטודיו המקצועי דרושים חומרים איכותיים באמת, וזהו אחד היתרונות המשמעותיים שמציע לכם דיו משובח זה. אתם רק צריכים לבחור את הגוונים המתאימים לכם, לתכנן את היצירה הייחודית ולהזמין דיו אלכוהולי בקלות רבה באתר "ארט דיפו". כך תוכלו להשלים את התמונה עם עוד מגוון אינסופי של אביזרים ופריטים שישדרגו את היצירה, את האמנות ואת החוויה כולה. מצבעי שמן ומים, דרך מכחולים ומברשות – ועד לבדי הקנבס שעליהם תנציחו את התשוקה שלכם