facebook

מציירים עם צבעי מים

האקוורלים הנפלאים שאנחנו רואים בכל מוזיאון עשויים צבעי מים איכותיים שהאמנים רוכשים את מיומנות השימוש בהם לאורך שנים. האיכות של צבעים כאלה חייבת לעמוד בכל סטנדרט מקצועי ולכן ארט דיפו של חברת ידיים יוצרות בע"מ מקפידה לשווק ולייבא אך ורק את המותגים הטובים ביותר בתחום זה, כדי להבטיח לכם יצירות אמנות שבהן הצבעים נראים בדיוק כפי שאתם התכוונתם שייראו. החנות ותיקה ומתמחה גם בייצור ושיווק של מוצרים נוספים שמיועדים למלאכות יד שונות ומתאימה גם להזמנות סיטונאיות בזכות היבוא שלה.

צבעי מים והאיכות המיוחדת שלהם באמנות

צבעי מים הם חומר מיוחד לשימוש ואנחנו מכירים את האווריריות והשקיפות המיוחדת של הציורים שמוצגים בתערוכות ובכל מקום. צבעים אלה הם הצבעים הכי ייחודיים משום שהטכניקה שלהם חייבת להיות כזאת שתנצל במיטבה את תכונות השקיפות שלהם. צבעי המים מורכבים מפיגמנטים, מים וגומי ערבי שמעבה את הצבע וגורם לייבוש שלו. אפשר להשתמש בהם כמעט על כל משטח אולם הם מקבלים את המראה המיוחד שלהם כשמשתמשים בהם על נייר או קרטון ייחודיים שיש לו יכולת ספיגה של נייר אקוורל. מוכרים אותם בצנצנות קטנות או בשפופרות.

מדוע לקנות בחנות האונליין חומרים לציור?

*חנות זו משמשת כבר שנים רבות היבואן והמשווק העיקרי של חומרי ציור וציוד איכותי לכל אוהבי האומנויות ומלאכת היד.

*הזמנה אישית לאמנים שמחים להזמין בה חומרים שקשה להשיג בארץ ביבוא איכותי שמבטיח להם את מרבית המותגים המובילים בתחום זה, מחומרים מעולים ואיכותיים כגון פאבר קסטל, צבע מים ואן גוך ושל חברת סאן פיטרסבורג מרוסיה.

*בחנות אונליין תקבלו אותו ייעוץ וליווי אישי גם כאשר אתם מזמינים באונליין.

*החנות מתאימה גם למי שרוצה להזמין כמות סיטונאית. רק להתקשר ולשאול.

*שירות לקוחות אדיב ומקצועי שאינו משאיר אתכם לבד.

טכניקה ייחודית לציור אקוורלים

הצבעים מגיעים בשפופרות או קוביות קשיחות בצורה מיובשת שאותה מרטיבים וממיסים כדי להעביר למכחול. גם שם אפשר לדלל. במים ככל האפשר. צבעים אלה מתייבשים מהר לפי הרכב החומר והשימוש במים והטכניקה כולל עבודה בשכבות שנותנת לציור את המראה הייחודי שלו. השקיפות שלו מתקבלת בעקבות השליטה בצבע ובפיגמנט ומגיעים בעזרתם גם לאטימות. המיומנות שלכם נתמכת בעזרת המוצרים המעולים ובכך תוכלו ליהנות מעבודה נעימה ומצביעה איכותית.

מה נחשב צבעי מים

11/20

הציורים שאנחנו מכירים המבוססים על צבעי מים, הם ציורים בעלי אופי מיוחד במינו. הם משדרים רכות אמיתית, ויש משהו קליל בחומר הנפלא הזה שמושך אליו ציירים ואומנים רבים. הם מזהים את היתרונות שלו, בוחרים אותו בקפידה בהתאם לאופיו של הציור שמסתתר אצלם בדמיון, ונהנים מצבעים יפהפיים שנמרחים בקלות ובטבעיות רבה. כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שלהם, חברת "ארט דיפו" מציעה לכם מגוון רחב של צבעי מים שיכולים להתאים בדיוק לצרכים שלכם. עם מוצרים איכותיים וציוד עזר מקצועי, היצירה שלכם תיראה מופלאה ומרשימה במיוחד.

 

לא רק צבעי מים – הציוד המושלם לציירים

על אף שהצבעים בהם תבחרו הם קריטיים לתהליך היצירה, חשוב לזכור שלצד צבעי מים איכותיים יש עוד לא מעט עזרים שיכולים להפוך את פינת הציור שלכם למרחב יצירתי ופורה להפליא:

  •          מכחולים בשלל גדלים: לצבעי מים יש מכחולים ייעודיים המאפשרים ציור נוח ופשוט, אחיזה מדויקת ושליטה אופטימלית על מה שקורה על גבי בד הקנבס שלכם.
  •          בלוק ציור: דפי ציור איכותיים עם יכולת ספיגה טובה הם קריטיים, בוודאי בעבודה עם צבעי מים.
  •          הצבעים המנצחים: גם כאן יש לאיכות תפקיד משמעותי וכשאתם בוחרים צבעים כדאי להתמקד בצבעי המותגים האיכותיים והמובילים.
  •          ספרות מקצועית: תמיד יש עוד מה ללמוד, טכניקות לגלות ועולם עשיר של אפקטים ואפשרויות כדי שתוכלו לשדרג את היצירה שלכם עוד קצת.

אז נכון, לכישרון שלכם יש תפקיד מכריע בתוצאה הסופית והוא משפיע על יצירת האמנות שלכם, אבל לחומרי הגלם, למכחולים הנוחים ולאיכות הבלוק יש חשיבות גדולה מאוד. לכן מומלץ לבחון מראש את הצרכים שלכם, לבחור את הציוד האידאלי עבורכם ולהגיע אל הבלוק כשאתם מוקפים בכל מה שדרוש ליצירה המושלמת מבחינתכם.

 

המקום שבו האמנות מתחילה

אחרי שזיהיתם את הפריטים האידאליים עבורכם, הגיע הזמן לבחור את החברה הטובה ביותר שתעניק לכם שירות מקצועי וציוד ברמה הגבוהה ביותר. בחברת "ארט דיפו"תמצאו צבעי מים מצוינים וכל ציוד עזר שיבטיח לכם עבודה נוחה ונעימה, סביבה מפנקת ואופטימלית, ואת התנאים האידאליים בדרך ליצירת האמנות המופלאה שלכם.

לחצו למחלקת צבעי מים וגואש בארט דיפו