facebook

? כן ציור - איך בוחרים כן מתאים 

אנשים רבים מחפשים כן ציור איכותי שבאמצעותו יוכלו לצייר או להציג את יצירת האומנות המופלאה שלהם. חברת ארט דפו מספקת כני ציורים איכותיים מכל הסוגים. מלבד זאת, תוכלו למצוא בחברה את כל מה שאתם צריכים ליצירות האומנות שלכם – צבעי מים, קנבס בכל הגדלים, חוטים לסריגה, וואשי טייפ, ערכות יצירה וכן חוברות הדרכה לאומנים המתחילים. ארט דיפו היא חברה מקצועית המאפשרת לכם רכישה מהירה וקלה של מוצרים.

כן ציור – להכיר את הסוגים השונים

אף על פי שממבט ראשון כן ציור נראה לנו כסטנד אחיד, הדבר אינו כך. כני ציור מתחלקים לסוגים שונים שכדאי להכיר, ולמוטב לציין כי מרביתם עשויים מעץ איכותי ומשובח:

כן ציור לסטודיו – כני ציור אלו בדרך כלל גדולים ועשויים מעץ בוק משובח. הם יציבים מאוד ומאפשרים עבודה על מסגרות קנבס גדולות במיוחד. הכנים הגדולים מגיעים גם עם גלגלים כך שניתן להזיז אותם בקלות בתוך הסטודיו לציור.

כנים מתקפלים – כנים לציור אלה מיועדים בעיקר לציור מחוץ לסטודיו או לתצוגה. אפשר לקפל אותם בקלות ולהעבירם אל המקום בו תרצו לצייר. הם מחזיקים היטב את הציור אך גם קלים לנשיאה ובאמצעותם גם יכולים להציג את הציורים ולאפשר למבקרים להתרשם מיצירות מרהיבות.

כן שולחני לציור – בניגוד לכנים הגדולים, זהו כן קטן ומתקפל שניתן להציב בקלות על השולחן. כן זה נוח לציור ומשמש לתצוגת יצירות אומנות איכותיות או לצורך עבודתו של הצייר.

כן ציור הכולל מגירה – בחנות מקצועית לחומרי יצירה אפשר למצוא כן שולחני הכולל גם מגירות קטנות לאחסון צבעים או מכחולים.

כן לילדים – גם הילדים אוהבים לצייר, בייחוד אם מדובר בציור על כן ציור שניראה כמו כן ציירים מקצועי ועם צבעים ומכחולים בדומה לזה של ציירים אמתיים. משום כך, ניתן להפתיע אותם ליום ההולדת עם מתנה יצירתית ולרכושכן דו צדדי המאפשר ציור על נייר או על לוח גיר וגם לוח מחיק.

משטח לציור – מדובר בכן שונה מעט מהכנים האחרים, מכיוון שלמעשה מדובר במתקן שטוח שאפשר להניח על הברכיים ולצייר.

 

איזה כן מתאים לי

כן ציור מתפצל לכמה סוגים, ועליכם לבחור בסופו של דבר את הכן המתאים לכם ולהזמין אותו דרך אתר האינטרנט. אם אתם אוהבים לצאת לתערוכות ולהציג את יצירות האומנות שלכם, כן מתקפל הוא הכן המתאים לכם. כמו כן, אם אתם אוהבים לרכז את כל הציוד שלכם במקום אחד, סביר להניח שכן שולחני הכולל מגירות הוא הכן שאתם מחפשים. אם יש לכם מקום בסטודיו לציור אז כן גדול ויציב מעץ בוק של ארט דיפו יהיה תוספת מושלמת לסטודיו שלכם. וכמובן, אם יש לכם ילדים קטנים שרוצים לעשות קריירה בתחום הציור, תוכלו לרכוש כן המתאים לילדים ולשמח את לבם.

12.20

למה משתמשים - כן ציור

ישנם פרטים קטנים רבים המעורבים בתהליך היצירה שלכם, והם משפיעים על ההנאה מהתהליך, על הנוחות וגם על התוצאה הסופית. אלא שלצד הצבעים והמכחולים, חשובים ככל שיהיו, יש עוד פרט אחד משמעותי מאוד, ורבים עשויים לפספס אותו כשהם מתכננים את פינת היצירה או את הסטודיו האינטימי שלהם. כן ציור הוא הבסיס לעבודה הנוחה, לראש השקט שאתם צריכים בזמן העבודה ולהנאה שלכם בכל שלב בדרך. זהו המתקן האידאלי לציירים שרוצים וצריכים למצוא את הזווית הנכונה עבורם, ולהפוך את הסטודיו לפינה שמתאימה עבורם באופן מושלם. חברת "ארט דיפו" מציעה לכם את כל הציוד והאביזרים הדרושים לכם ליצירה, ובכלל זה גם כן ציור בגודל המנצח.

 

כן ציור – סוגים שכדאי להכיר

רגע לפני שאתם בוחרים כן ציור לסטודיו שלכם, כדאי לזכור שישנם מספר סוגים אפשריים, והנה הדוגמאות המרכזיות והנפוצות יותר:

  •          כן ציור לתצוגה, המתקפל ומשנה את גודלו בהתאם לצרכים שלכם
  •          כן מתקפל מעץ עם משטח נוח לעבודה
  •          כן שולחני גדול או קטן (לבחירתכם), מתקפל ועשוי מעץ
  •          כן קומפקטי עם מגירה לאחסון המכחולים והציוד
  •          כן גדול לסטודיו המקצועי מעץ בוק
  •          כן ציור בסיסי לילדים

בנוסף לבחירת הכן האידאלי עבורכם, כדאי להעניק תשומת לב רבה לכל פריט ואלמנט המעורבים בתהליך העבודה שלכם. מהמכחולים והצבעים – ועד למשטחים ולספרות המקצועית שתעשיר את הידע ואת הטכניקה שלכם, זו ההזדמנות שלכם לשדרג את מעמדכם כאמנים. בין אם היצירות שלכם מעטרות בעיקר את הסטודיו ואת בתי החברים והמשפחה, ובין אם אתם מוכרים תמונות וציורים או מקיימים סדנאות ציור, רק הציוד האיכותי יאפשר לכם לעבוד בצורה טובה, נוחה ואפקטיבית יותר.

 

המקום שבו האמנות מתחילה

כן ציור מקצועי ואיכותי מבטיח לכם נוחות אופטימלית ועבודה יעילה הרבה יותר, וכעת אתם יכולים להצטייד בכל החומרים והאביזרים הדרושים לכם בתהליך היצירה. חברת "ארט דיפו" פורשת בפניכם קטלוג מוצרים עשיר ומגוון מאוד, כדי שתוכלו לקבל את כל ההחלטות המנצחות עבור האומנות שלכם. עם שירות מקצועי ותשומת לב לכל חומר גלם ולכל כלי עבודה, זה המקום שבו האומנות שלכם מתחילה באמת.

ללחוץ למחלקת כני ציור המקצועי בארט דיפו