facebook

קנבס לציור לציירים מתחילים ומקצועיים

גליל קנווסקנווס איטלקיקנווס לציורקנווס לציור

בזמנים שבהם כל אחד מוצא את האמן שבתוכו ומתמסר לסוג מסוים של יצירה, ציור הופך להיות אחד התחומים המושקעים ביותר שבהם אנשים אוהבים לבטא את עצמם. ציור הוא תחום שדורש ציוד מיוחד וייעודי, ומשום כך יש לקנות אותו בחנויות אומנות המיועדות לכך ומתמחות בכל סוגי הציוד והחומרים הנדרשים. צבעים הם רק חלק מהיצירה. את הצבעים יש למרוח ולהניח על סוגי הבד הנכונים ולא רק על דפים. קנבס לציור הוא החומר שעליו מניחים את הצבע בעיקר צבעי אקריליק וצבעי שמן, כאשר אפשר לעבוד גם בחומרים שונים אבל הוא מיועד בעיקר לכך. יש סוגים שונים של קנבס, ויש סוגים שקונים רק בגלילים וביריעות ומסגרות לבד, ויש סוגי קנבס שקונים כאשר הוא כבר מונח על המסגרת הנחוצה לציור.

חנות ציוד ציור

כל אדם והתחביב שלו, כל אדם ומידת החיבה שלו לסוגי קנבס מסוימים. את הקנבס יש להכין בחומרים מיוחדים שיקלטו את הצבע שמורחים עליהם ולכן הוא נזקק לטיפול מקצועי מיוחד. כדי לקנות קנבס רצוי לפנות למומחים המתמחים בכך. קנבס לציור מסוגים מעולים ושל טובי היצרנים, בכל התצורות הנחוצות והמבוקשות ובאספקה קבועה, אפשר למצוא אצל חנויות אומנות וחומרי היצירה המובילות והמנוסות ביותר. ארט דיפו היא חנות שכזאת, שהייחוד שלה מתבטא בכך שהיא מייבאת ומשווקת ישירות ללקוחות את החומרים שהיא מביאה לארץ, בהתאם לביקוש ובהתאם לכל מה שנדרש מהציירים החובבים והמקצועיים שפועלים בארץ. הניסיון הרב עוזר לאנשי החנות לייעץ למי שפונה אליה ולשמור על קשר כדי להמשיך לספק להם את כל מבוקשם. היכנסו לאחת מחנויות הרשת של ארט דיפו כדי לראות עד כמה גדול המבחר של צורכי ציוד, ציוד וחומרים, כולל קנבסים שונים שכולם מתוצרת מעולה. חנות זו מובילה גם בטיב השירות האדיב והמסור שמאפשר לכם לעסוק בתחביב שלכם שעות רבות בהנאה.

איך בוחרים קנבס לציור

11/20

אנחנו יכולים לצייר כמעט על כל משטח, בוודאי עם הצבעים הנכונים. יש מי שמעדיף לצייר על קירות (ולא רק בגיל הילדות), על עץ או על משטחים אחרים, ויש מי שזקוק לבד הלבן והנקי שעליו יוכל להשתולל כיד הדמיון. בד קנבס לציור הוא בדיוק הפתרון עבור אמנים אלה, שרוצים ליהנות מהיתרונות הרבים שיש לקנבס להציע להם. באתר "ארט דיפו" תוכלו לבחור בין בד קנבס איטלקי וסיני, וגם גליל בד קנבס, ולהשלים את הרכישה עם צבעי אקריל, מכחולים וכל פרט קטן שיבטיח לכם עבודה נעימה, נוחה ופורה הרבה יותר.

 

קנבס לציור – 3 סוגים מרכזיים

לפני שאתם בוחרים בד קנבס לציור חשוב להכיר את הסוגים השונים, והנה כמה דוגמאות לבדים שיכולים להתאים בדיוק לצרכים שלכם:

  •          קנבס איטלקי: בד עשוי 100 אחוז כותנה איכותית ועבה, אידאלי לציירים במתיחה על מסגרת עץ אורן ובפרט לשימוש עם צבעי שמן או אקריליק
  •          קנבס סיני: בד המתאים היטב לציור עם צבעי שמן ואקריליק ובנוסף למגוון עבודות אחרות, אותו ניתן למתוח על מסגרת עץ או על גבי קרטון קשיח, והוא מתאים לציור וליצירה
  •          גליל בד קנבס: בד פשתן, קנבס איטלקי או קנבס סיני בגדלים משתנים ובגליל שתוכלו לחתוך בדיוק לפי הצרכים שלכם

אחרי שתבחרו את סוג הקנבס המתאים לכם תוכלו להצטייד גם בציוד משלים שישדרג את החוויה כולה. זה הזמן לבחור מכחולים בשלל גדלים, כדי שתוכלו לדייק בפרטים ולהגיע לתוצאה מושלמת, לבחור את הצבעים המתאימים לתמונה שאתם מדמיינים וכל כלי עזר שיעניק לכם נוחות מקסימלית. כך תהפכו את סביבת היצירה שלכם למרחב פורה ומזמין שבו תוכלו להתמקד באומנות שלכם, זו שראויה לכל תשומת הלב.

 

המקום שבו האמנות מתחילה

בחברת "ארט דיפו"תוכלו למצוא קנבס לציור שמתאים בדיוק לכם, בגודל המדויק ובהתאם לצרכי היצירה שלכם. הבד האידאלי חיוני להבטחת עבודה איכותית וטובה, ועם כלי עבודה מקצועיים, מכחולים בגדלים שונים וכמובן צבעים איכותיים ועמידים מאוד – אתם בהחלט בדרך הנכונה להשלמת היצירה שלכם. אלה כל הכלים שאתם צריכים כדי להפיח חיים באומנות, להביא את היצירתיות אל הבד וליהנות מתוצאה מושלמת.

לחצו כאן עכשיו למחלקת הקנבסים בארט דיפו

קנבס

מ