facebook

פסיפס זכוכית

פסיפס זכוכית ליצירה

אחת החומרים ליצירה היפות ביותר שמומלץ לנסות היא פסיפס הזכוכית. אנשים משקיעים שעות ביצירות אומנותיות עם פסיפסי זכוכית מרהיבים שמשמשים לכל דבר. מיצירות אמנות שעומדות בזכות עצמן ועד חפצי נוי שונים שפסיפס זה משדרג אותן והפך אותן למשהו מיוחד במינו. חובבי הפסיפסים מכירים סוגים שונים של עבודה כזאת, אולם הפסיפס מזכוכית ייחודי בכך שהוא משלב משחקי אור וצל וגוונים מעניינים בזכות החומר זכוכית. סדנאות פסיפס רבות נפתחו ברחבי הארץ כדי לרכוש עוד מהמומחיות הזאת, כך שתוכלו למצוא לעצמכם מקום כזה ללמוד אומנות זו. אפשר גם לשלב את כל חומרי פסיפס הזכוכית יחד עם אבן קרמיקה, אבל לרוב אפשר גם לבד. יוצרים כך שולחנות, אהילים, מסגרות, מחיצות דקורטיבית, תכשיטים וקופסאות ושלל חפצי נוי וחן שמשלבים אור ושמש בתוכם. זכוכית מציעה את הברק שלה, השקיפות והצבעוניות המעניינת, והיצירה ממנה מרתקת מאוד.

פסיפס זכוכית מכל מיני סוגים

אפשר ליצור עם פסיפס זכוכית בכמה שיטות והדרך הטובה ביותר היא להתנסות לבד או ללמוד בסדנאות והצטייד בכל מה שנחוץ לכם לשם כך בחנות לחומרי יצירה שבה תמצאו כל דבר. אתם זקוקים לאבני הזכוכית מבחר גדול של צבעים וגוונים אותם תשלבו עם עבודת הפסיפס, לחומרים כמו דבק פסיפס וגם רובה לפסיפס ולאבזרים שונים כדי לעבוד אתם בחנות ארט דיפו של חברת ידיים יוצרות יוכלו להדריך אתכם ולהעניק מהידע והניסיון בתחום זה, ולהציע לכם את החומרים המעולים ביותר שעומדים לרשותכם. חנות יצירה זו הינה מהגדולות ביותר בארץ והיא מייבאת בעצמה את מותגי העל של תחום הקרמיקה והפסיפס ומשווקת אותם לקהל הלקוחות הקבוע והאוהד שלה במחירים נוחים מאוד ובאספקה סדירה. הציוד הנחוץ לכם, כולל כלים מיוחדים, נמצא בחנות ומאפשר לכם שעות רבות של יצירה מהנה של פסיפס. חנות ידיים יוצרות מייבאת כל מה שנחוץ לכם לכל תחום יצירה, כולל עבודות זכוכית ועץ, כולל ציור וצביעה, ואתם יכולים לשלב  בין התחומים לטעמכם. 

כיף לעשות יצירות עם פסיפס זכוכית

11/20

יצירות פסיפס היו קיימות מאז ומעולם, אבל נדמה שהיום הן מבוקשות ונוצצות יותר מאי פעם. גם האמנים המקצועיים וגם היוצרים החובבנים מזהים את היופי והרושם שמותירים אחריהם אבני פסיפס זכוכית, ועם טכניקה נכונה הם הופכים את האבנים ליצירת פאר של ממש. יש גם מי שמשלב בתוכה אריחים מצוירים (למשל מרוקאיים או ארמניים), קרמיקה וחומרי גלם אחרים, והתוצאה שמתקבלת מרהיבה. בחברת "ארט דיפו" תוכלו למצוא מבחר רחב של אבני פסיפס ליצירה בשלל גדלים, לרבות פסיפס זכוכית, מראה או קרמיקה.

 

פסיפס זכוכית וציוד עזר שכדאי לכם להכיר

כדי ליצור פריטים ססגוניים ומלהיבים עם פסיפס זכוכית או פסיפס משלל סוגים אחרים, יש עוד כמה כלים שיכולים לעזור ובהם כדאי להצטייד מבעוד מועד:

  •          קטר ייחודי לשבירת פסיפס
  •          סכין לחיתוך פסיפס (זכוכית וקרמיקה)
  •          דבק חזק ועוצמתי להדבקת אבני פסיפס
  •          סכיני סימון לשבירה מדויקת של האבנים
  •          אריחי קרמיקה עם עיטורים או קרמיקה במבחר צבעים

כשאתם מגיעים אל רגע האמת עם אבני הפסיפס המתאימות עבורכם ועם כלי העבודה הדרושים, אין ספק שאתם יכולים להגיע לתוצאות נהדרות. כך תוכלו לחתוך את האבנים באופן מדויק, לשלב את הצבעים המנצחים ולהבטיח עיצוב מיוחד במינו, שעונה על כל הציפיות שלכם. זהו אחד מחומרי הגלם האסתטיים והמרשימים ביותר, בוודאי בכל הקשור ליכולת שלכם ליצור עולם שלם של פריטים ואלמנטים, להפליג בדמיון ולהגיע לתוצרים יפים ומיוחדים באמת.

 

המקום שבו האמנות מתחילה

פסיפס זכוכית, פסיפס ספרדי, אריחי קרמיקה מעוטרים או אבני פאבל, אין ספק שבתחום היצירה האפשרויות רבות למדי. למעשה, הן עשויות להיתפס לעתים אינסופיות, ובצדק רב. עכשיו אתם יכולים לבחור בדיוק את מה שנכון עבורכם, לשלב בין צבעים וחומרים, לחתוך ולהדביק בקלות ובנוחות, ולעצב כל פריט שתוכלו להעלות בדעתכם. קטלוג המוצרים של "ארט דיפו" פורש בפניכם את כל חומרי הגלם המשובחים, את ציוד העזר האיכותי ורעיונות נפלאים לתכנון ולשדרוג היצירות שלכם. זו ההזדמנות שלכם להציב את האומנות במרכז, להעניק לה את מלוא תשומת הלב ולהפיח בה חיים חדשים, מלאי צבע ופרטים.

לחצו כאן עכשיו למחלקת הפסיפס וקרמיקות הענק של ארט דיפו