facebook

חומרי יצירה לילדים

יצירה עם ילדים

השעות הרבות שילדים מבלים בהן ביצירה לבד עם עצמם או עם מבוגרים, הן השעות הנפלאות ביותר שאפשר להציע להם. ילדים אוהבים לגלות לבד את העולם ובכך הם יוצרים לעצמם את מה שמרכיב אותו. הם אוהבים להפעיל את הסקרנות שלהם לגבי מרקם של חומרים, הצבעים שלהם, תכונותיהם ולבדוק בעצמם את גבולות האפשרויות של חומרי יצירה לילדים שמוצעים להם בפעילויות השונות. לא פלא שהם מבלים שעות רבות בסדנאות יצירה שזוכות לפופולאריות. כאשר מניחים להם לעשות לבדם מה שהם יכולים, הם מגלים את היצירתיות שלהם ונותנים לה דרור. כל הילדים הם כישרוניים אם רק מניחים להם לגלות את יכולתם בעצמם. לכן, כל החומרים וציוד היצירה שעומדים לרשותם הם כמו גן משחקים משלהם שלמבוגרים אין בו דריסת רגל והם יכולים רק לפקח מרחוק אם הם מסתדרים בעצמם.

ילדים יוצרים לעצמם ולאחרים

תנו לילדים שלכם לגלות חומרי יצירה לילדים בעצמם, ותראו כמה הם מסוגלים לעצב ולבנות לבד. ארט דיפו היא חנות של חומרי יצירה למקצוענים ולחובבים אשר מציעה גם לילדים אפשרויות ליצור בעצמם את הסיפור שמתרוצץ להם בראש. החנות ותיקה בתחומה, מייבאת ומשווקת חומרי יצירה לכולם ובמגוון תחומים כבר שנים רבות. הניסיון הרחב שלנו הביא אותנו לייבא ולשווק ישירות לצרכנים את החומרים הטובים בעולם שמוצעים לכם לשעות של עבודות וחדוות יצירה יחד עם הילדים שלכם תוכלו לגלות עולמות חדשים של חומר וצורה, קו וכתם וצבע, והילדים יהיו מאושרים לבלות אתכם זמן איכות ובילוי שעות פנאי נפלאות. החנות מציעה חומרים וציוד במחירים נוחים מאוד, ייעוץ ושירות אדיב לכל מי שיש לו שאלות ורוצה למצוא את חומרי היצירה שילדיהם יאהבו במיוחד. 

מה יש במחלקת חומרי יצירה לילדים

11/20

בין אם אתם מחפשים עבורם דרך טובה להעביר את הזמן ובין אם אתם מתכננים לבלות יחד זמן איכות משפחתי, היצירה והאמנות מספקים מענה מופלא וחשוב עבור הילדים. זו ההזדמנות שלהם לגלות את העולם, להרגיש את חומרי הגלם השונים ולהיחשף לצבעים ולגוונים, וגם לשילובים מפתיעים ביניהם. חומרי יצירה לילדים הם הכלים הבסיסיים עבורם, אלה שדרכם הם חווים, מתנסים ויוצרים. באתר "ארט דיפו" תמצאו עבורם את כל הרעיונות המדליקים ביותר כדי שיוכלו לצייר, לצבוע, לפסל או לסרוג.

 

חומרי יצירה לילדים מפתחים מיומנויות חשובות

האמת הפשוטה היא שלאומנות יש תרומה רבה עבור הילדים, ובאמצעות חומרי יצירה לילדים אפשר לעודד אותם לפתח מיומנויות וכישורים שיעזרו להם מאוד לכל אורך הדרך:

  •          הם לומדים לראות את העולם קצת אחרת, להסביר אותו אחרת – ולפרש אותו אחרת
  •          הם לומדים לבטא את הצרכים ואת הרגשות שלכם, גם ללא מילים
  •          הם מתמודדים עם אתגרים ובעיות, ומוצאים את הדרך היצירתית שלהם להתגבר על כל אלה
  •          הם נהנים מהיצירה ולומדים ממנה המון, בלי לשנן מידע ובלי לדקלם טקסטים מוכתבים מראש
  •          הם לומדים לעבוד עם אחרים, להקשיב ואף ללמוד מהרעיונות שיש לאחר להציע
  •          הם מתנסים ביצירה ובתחושת הסיפוק שמגיעה רגע לאחר שהיצירה הושלמה

אם כן, אין ספק שהילדים יכולים להפיק תועלת רבה מהזמן שבו הם מציירים ומפסלים, מעצבים תכשיטים או תופרים להנאתם דמויות למשחק. בזמן הזה הם עובדים עם הידיים ועם הדמיון, ובמקום להיצמד אל המסך הם זוכים לחוות עולם עשיר, מרתק ויצירתי במיוחד.

 

המקום שבו האמנות מתחילה

חנות היצירה של "ארט דיפו"פורשת בפניכם ובפני הילדים עולם מרהיב של גוונים, חומרי גלם, כלי יצירה וציוד נלווה, כל מה שהם צריכים כדי להפליג בדמיון, ליצור בהנאה גדולה ולרכוש שלל כישורים חשובים. באתר תמצאו מגוון חומרי יצירה לילדים, מקטנים ועד גדולים, לציירים החובבים ולפסלים שאוהבים להרגיש את החומר בידיים. כך הם יוכלו לעצב לעצמם תכשיטים ודמויות, לחרוט ולאייר, ולהביע את עצמם דרך חומרי הגלם המופלאים והאיכותיים והטובים ביותר, שמותאמים במיוחד עבורם.

לחצו כאן למחלקת חומרי יצירה לילדים בארט דיפו