ספריי צבע ליצירה אומנותית

ספריי צבע 2X


צבעים הם הבסיס לעבודות אומנות ויצירה ואומנים משתמשים בצבעים מסוגים שונים בהתאם למשטחים עליהם הם עובדים ולמראה היצירה אותה הם מבקשים להשיג, כך אנו מכירים את צבעי מים וגואש, צבעים אקריליים, צבעי שמן, צבעים לאייר בראש וגם מיכלים של ספריי צבע שמתאימים לחומרי גלם שונים כולל עץ, מתכת, פלסטיק, פוליאסטר, נייר ועוד. ספריי צבע משמש אותנו לקבלת גימור יפה ומיוחד של המוצר עליו אנו עובדים וזאת תוך זמן ייבוש קצר מאוד ביחס לכל סוגי הצבעים האחרים. ספריי צבע יכול גם לשמש אתנו לחידוש רהיטים בבית ולחידוש של חפצים שונים שצבעם דהה או נפגע במשך זמן השימוש.

ברוב המקרים המוצרים שאנו יוצרים מגיעים בצבע הטבעי של חומר הגלם ממנו הם עשויים ובמקרים אחרים הם מגיעים בצבעים שונים שאינם תמיד לטעמנו, כך שהצורך לצבוע את היצירה שלנו כמעט תמיד עולה והשאלה היא מהו הצבע איתו נעדיף לעבוד. לרוב ההחלטה שלנו תתבסס על המראה שיתקבל מהעבודה בכל סוג צבע והאם הוא מתאים לצרכים שלנו וכן על תכונות הצבע כגון זמן הייבוש שלו ועד כמה קל לעבוד איתו.

שימוש נפוץ נוסף של ספריי צבע איכותי הוא לחידוש של רהיטים אשר הצבע הנוכחי שלהם התיישן או שפשוט יש לנו העדפות אחרות לגוונים ולמראה שלהם. ישנם גם סוגים של ספריי צבע אשר מאפשרים ליצור מראה שונה ומיוחד כמו ספריי צבע במאה של אבן גרניט, או ספריי צבע מטאלי בגוון זהב ואפילו ספריי צבע עם אפקטים מיוחדים שהופך זכוכית למראה או שהופך זכוכית שקופה לזכוכית חלבית רצויה בעיקר כאשר רוצים להוריד את רמת השקיפות ואת רמת האור החודרת.

ההבדלים בין הסוגים השונים של ספריי צבע

בחנויות יצירה ניתן למצוא סוגים שונים של מוצרי ספריי צבע הנבדלים בניהם בעיקר ברמת האיכות והמחיר שלהן. ההבדלים ברמת האיכות מתבטאים בעיקר בנושא הכיסוי של כל סידרת צבעים, בזמן הייבוש להם ובאחידות הפיזור על פני משטח העבודה וכמובן במראה ועוצמת הפיגמנט של הגוון.

בחנות יצירה ואומנות של ארט דיפו אנו מציעים ללקוחתנו שני סוגים של ספריי צבע אשר מתאימים לצרכים שונים. האחד הוא של סידרת ספריי צבע בסיסית של חברת אמריקן איגל ריינבו
(Spray paint - American Eagle Rainbow)
והסדרה האיכותית מאוד עם כיסוי כפול של ראסט-אולאום
(Spray paint - Rust Oleum Ultra Cover 2X)

ספריי צבע זה ידוע בעיקר ברמת הכיסוי המצוין שלו פי 2 מכל מוצרי ספריי צבע אחרים, בעמידות גבוהה לאורך זמן רב ובמראה החלק ואחיד שמתקבל. בנוסף סדרת ספריי צבע זו מציעה מספר גדול מאוד של גוונים בגימורים שונים מבריקים מאוד, סאטן חצי מבריקים או מאט.