לקוחות יקרים,

הינכם מתבקשים לקרוא את תקנון האתר לפני ביצוע הרכישה.

השימוש באתר ורכישת מוצרים דרך האתר מהווה את הסכמתכם לקבל את תנאי התקנון של אתר ארט דיפו השייך לחברת ידיים יוצרות בע"מ כפי שמפורטים בדף זה.

 

תנאי שימוש ותהליך הרכישה

א.       מותר להשתמש ולבצע רכישה באתר זה אך ורק ללקוחות מגיל 18 ומעלה עם כתובת למשלוח בישראל

ב.       את ביצוע הרכישה באתר ניתן לעשות על ידי שימוש בכרטיס אשראי (לפי התנאים הנ"ל)  דרך האתר (או על ידי מסירת פרטי האשראי בטלפון) או דרך תשלום בהעברה בנקאית (פרטי הבנק יינתנו טלפונית לאחר הכנסת ההזמנה באתר).

ג.    לקוחות חדשים ידרשו להכניס את הפרטים האישיים כולל פרטי כרטיס אשראי, כתובת דואר אלקטרוני ובחירת סיסמה. הקשת כל הפרטים במדויק מהווה תנאי מוקדם לביצוע הרכישה על ידי הלקוח. (כל פרטי כרטיס האשראי שלכם מובטחים על ידי טכנולוגיית SSL ותעודת SSL שבתוקף מוצגת באתר).

ד.       כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים.    הגשת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית לפי החוק והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

ו.         מחירים – חברת ידיים יוצרות בע"מ רשאית לשנות ולעדכן את מחירי המוצרים המצוינים באתר ואת דמי הטיפול והמשלוח ובלבד שהלקוח יחויב על פי המחירים והתנאים המופיעים באתר בעת הרכישה. בנוסף, תוכל החברה לבטל רכישה של מוצרים אשר במחיריהם (כפי שמצוין באתר) נפלה טעות והם אינם משקפים את ערך השוק של המוצר.

ז.        מלאי המוצרים –חברת ידיים יוצרות מחזיקה מלאי מוצרים גדול בישראל ומעדכנת את המלאים של המוצרים המוצגים באתר ארט דיפו בכדי להבטיח הספקה מהירה, אך יתכן שביקוש גדול למוצרים מסוימים יגרום לחוסרים לא צפויים. במידה ומוצר מסוים או חלק מהמוצרים שהוזמנו לא נמצאים במלאי, יקבל הלקוח הודעה טלפונית על כך או בהמצאות האימייל ותינתן לו את האפשרות לקבל את הזמנתו באופן חלקי או לבטלה במלואה לפי בחירתו.

משלוחים

חברת ידיים יוצרות תעדכן באתר את האופציות למשלוחים ואת העלויות שלהם. הלקוח יאשר את הסכמתו לשלם את דמי משלוח המופיעים באתר ובטופס ההזמנה כפי שהוצגו לו בעת הרכישה או כפי שהוסכמו עימו טלפונית במקרה של חבילות בגודל לא סטנדרטי. במקרה שהמשלוח יוחזר לחברה בגלל פרטים מוטעים שהוזנו על ידי הלקוח, יחויב הלקוח בתשלום נוסף בגין דמי משלוח וטיפול כפי שצוינו בהזמנתו.

מועד אספקה

מטרתה של חברת ידיים יוצרות להשלים את תהליך המשלוח והמסירה במהירות האפשרית כך שהלקוח יקבל את המשלוח עד 10 ימי עסקים ממועד אישור התשלום על ידי חברות כרטיסי אשראי או אישור קבלת הכספים שנעשתה בהעברה בנקאית ( ימי עסקים נחשבים ימים א'-ה', לא כולל ערבי חג וימי חג). עם זאת, לא ניתן לשלול עיכובים לא צפויים של המשלוחים באופן מוחלט במיוחד בכתובות שמחוף לערים המרכזיות.

מדיניות החזרות

מטרת חברת ידיים יוצרותהיא להבטיח ללקוחותיה שביעות רצון מלאה מהמוצרים שנרכשו באתר ארט דיפו. במקרה בו המוצר אותו קיבלתם היה פגום בעת קבלתו, או אם חלה איזו שהיא טעות בתהליך ההספקה, אנא שלחו הודעת דואר אלקטרוני ל – info@artdepot.co.il , או צלצלו לטלפון
054-788-3750 ואנו נדאג להחלפת המוצר.

אם מסיבה כלשהי אינכם מרוצים מהמוצרים שקיבלתם, הינכם רשאים להחזיר את המוצרים כשהם ארוזים באריזתם המקורית ונמצאים במצב זהה למצב בו קיבלת אותם ובכך לבטל את ההזמנה וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת המשלוח. כל מוצר שמוחזר ייבדק על ידי גורם מטעם האתר ואם נמצא שאריזתו המקורית נפתחה ושלא הוחזר כחדש באריזתו המקורית, יהא האתר רשאי לסרב לקבלת המוצר חזרה.

עבור מוצרים העומדים בתנאי ההחזרה יינתן זיכוי כספי עבור מחיר המוצר ששולם בניכוי דמי טיפול של 5% או 100 ש"ח  לפי הנמוך מבניהם על פי הקבוע בחוק. דמי המשלוח אשר שולמו על ידנו לצד שלישי לא יוחזרו במקרה זה. אם הזמנת הלקוח קיבל משלוח "חינם" בגלל גובה הקניה,  לארט דיפו יש את הזכות להוריד את דמי המשלוח בפועל (לדוגמה 30 שח) מגובה ההחזר בנוסף לדמי הביטול אם החבילה כבר נשלחה.  במקרה של החזר , דמי המשלוח החינם מתבטל.

כדי להבטיח החזרה נאותה של המוצרים וקבלת הזיכוי המתאים, עליכם לשלוח את המוצרים באמצעות דואר רשום או שליח עם אמצעי מעקב משלוחים ובצירוף החשבונית שקיבלתם ל- ארט דיפו, תד 222, קיסריה. בנוסף יש לשלוח דואר אלקטרוני ל –
info@artdepot.co.il ולהודיעה על החזר המוצרים עם ציון מספר תעודת המשלוח.


פרטיות ואבטחת מידע

אתר ארט דיפו של חברת ידיים יוצרות הינו בעל מוניטין לאמינות ,הגינות ורמת שירותים גבוהה. אנועושים את מיטב יכולתנו להגן עליכם ובהתאם חברת הסליקה משתמשת באמצעי הבטיחות המתקדמים ביותר באינטרנט כולל שימוש בטכנולוגיית SSL.

סליקת כרטיסי האשראי באתר נעשת באמצעות חברת יעד סליקה שעומדת בתקן PCI/DSS כחברה הנותנת שירותים (Service Provider) ברמה הגבוהה ביותר Level 1.  פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לא נשמרים בשום צורה בשרתי האתר ולחברת ידיים יוצרות בע"ם אין נגיעה לפרטים אלו.

חברת ידיים יוצרות משתמשת בחברת יעד סליקה המאושרת ע"י חברת האשראי על מנת לשמור ולהבטיח את המידע והפרטיות שלכם. הינכם מצהירים בזאת כי לא תהיה לכם כל טענה, דרישה ו/או תביעה נגד חברת ידיים יוצרות עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים בעניין זה.
 
בנוסף חברת ידיים יוצרות מצהירה בזאת כי אין בכוונתה לעשות כל שימוש לרעה במידע הפרטי שלכם, וכי הוא ישמש אך ורק לביצוע ההזמנה, להשלים תהליך הרכישה והאפשרות בעתיד ליידע את לקוחות דרך מספר הנייד או דרך המייל על מבצעים וחדשות באתר.תמיד תהיה אשרות לרדת מרשימת תפוצה שלנו.

סמכות עניינית לשיפוט

על תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל והתקנון יפורש על פיהם. כל סכסוך או שאלה משפטית בקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכה השיפוטית המוסמכת בחיפה בלבד.